Maak kennis met ons team

Ferhat Tasdelen

Ferhat Tasdelen

Zaakvoerder / Calculatie
+32 (0)14 63 90 14
ferhat@L-D.be

Ferhat leidt als zaakvoerder alles steeds in goede banen. Zijn commerciële ervaring en sanitaire kennis vormt de perfecte mix om van Lauwerysen-Driesen een succesformule te maken.

Els Smolders

Els Smolders

Administratief bediende
+32 (0)14 63 90 13
els@L-D.be

Els staat in voor het financiële gedeelte en is eveneens onze preventie-adviseur.

Tinne Soffers

Tinne Soffers

Administratief bediende
+32 (0)14 63 33 68
tinne@L-D.be

Bij Tinne kan je terecht met al je vragen over facturatie, herstellingen en personeelsadministratie. Telefonisch is zij je eerste aanspreekpunt.

Hans Verhoeven

Hans Verhoeven

Calculator
+32 (0)14 63 90 10
hans@L-D.be

Hans is onze calculator van dienst. Bij hem kan je terecht voor vragen over offertes.

Jimmy Abbeel

Jimmy Abbeel

Technisch tekenaar
+32 (0)14 63 90 12
jimmy@L-D.be

Jimmy is onze technisch tekenaar in hart en nieren. Hij tekent elk project uit in 3D en kan je dus perfect bijstaan bij vragen hierover.

Peter Hopmans

Peter Hopmans

Projectleider
+32 (0)14 63 90 15
peter@L-D.be

Voor elk project groot of klein daarvoor moet je bij Peter zijn. Hij staat al onze techniekers met raad en daad bij.

Kim Hapers

Kim Hapers

Projectleider
+32 (0)14 63 90 17
kim@L-D.be

Na jaren ervaring op de werkvloer brengt Kim zijn kennis nu over als projectleider. Hij staat ook in voor de klantenbegeleiding bij verkoopsappartementen.

Onze vakmensen

Boulbaba

Boulbaba

Arbeider

Brent

Brent

Arbeider

Davy

Davy

Arbeider

Ghaleb

Ghaleb

Arbeider

Gunther

Gunther

Arbeider

Jan

Jan

Arbeider

Jelle

Jelle

Arbeider

Jurgen

Jurgen

Arbeider

Kurt

Kurt

Arbeider

Patrick

Patrick

Arbeider

Tom

Tom

Arbeider

Wim Franken

Wim Franken

Projectleider